Jaki jest najpopularniejszy smartfon?

Wielu z nas wskaże pewnie na IPhone. Nic bardziej mylnego, są to telefony z serii Samsung Galaxy! To, co dyskwalifikuje tego pierwszego z polskiego rynku urządzeń mobilnych to cena. Jest ona niemal dwukrotnie wyższa niż koszt nowego modelu Samsung Galaxy. Firma Samsung rozwija się dynamicznie i oferuje nam telefony, które cechują się świetną specyfikacją i atrakcyjną ceną. Wśród modeli z pewnością będziemy mogli wybrać taki, który będzie odpowiedzią na to, czego potrzebujemy od takiego urządzenia.

Dobry wybór dla fanów fotografii!

Telefony Samsung Galaxy to pewność posiadania dobrego aparatu. Unikalne technologie wykorzystywane przez markę sprawiają, że zdjęcia robione tymi telefonami mają jakość zbliżoną do tej, której możemy oczekiwać od aparatów kompaktowych ze średniej półki. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które lubią utrwalać chwile ze swojego życia i dzielić się nimi na portalach społecznościowych.

Nowoczesny design

Wygląda na to, że firma Samsung oprócz rozwijania technologii nie zapomina też o estetycznym wyglądzie. Projektanci poświęcają wiele czasu i energii na to, aby telefony te były przyjazne dla oka i odzwierciedlały duszę jego właściciela. Wielość kolorów oraz materiałów, z których wykonywane są obudowy telefonów jest ogromna! Coś dla siebie znajdą zarówno fani elegancji, jak i nowoczesności. Samsung oferuje nam też szereg wielkości wyświetlaczy, które odpowiednie będą dla osób lubiących obejrzeć na telefonie dobry serial, jak i tych, dla których telefon musi być mały i wygodny.